Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji. Više o upotrebi kolačića pročitajte ovdje. Sve informacije o zaštiti osobnih podataka pročitajte ovdje.
U srijedu 17. lipnja 2026. u Županijskoj palači održan je prijem za učenike koji su na nekom od državnih natjecanja osvojili prvo mjesto te za njihove mentore. Tom su prilikom i dvojca učenika Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole zajedno s mentorima primili priznanja i nagrade za iznimne rezultate na državnim natjecanjema te silan trud koji su uložili da bi to postigli. Nagrađeni su Petar Njegovec, učenik programa Arhitektonski tehničar u kategoriji Arhitektonske tehnologije na natjecanju WorldSkills Croatia te David Šestak učenik prirodoslovne gimnazije za osvojeno prvo mjesto na Državnom natjecanju iz kemije u kategoriji Samostalni istraživački rad. Petru je mantorica bila profesorica Karmen Ernoić, A Davidu profesor Ranko Klaneček.
Čestitamo učenicima i mentorima na izuzetnom uspjehu, predanom radu i promociji škole.




